ХВОРОБА БЕХТЕРЄВА – ЭФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ГРЯЗЯМИ В САНАТОРІЇ

Нам вже більше 180 років!

Хвороба Бехтерєва — хронічне запалення міжхребцевих суглобів, в результаті якого вони зрощуються і втрачають свою рухомість. Захворювання частіше зустрічається серед чоловіків у віці 20—30 років. При хворобі Бехтерєва деформуються суглоби, які складаються з хрящових тканин. Хвороба має автоімунний та інфекційно-алергійний характер.

Причини захворювання — спадкова схильність, хронічні інфекції кишківника та сечовивідних шляхів, стреси, травми опорно-рухового апарату.

Санаторій Куяльник - це 50 кваліфікованихх лікарів и 35 обладнаних процедурних.

При хворобі Бехтерєва пацієнти відчувають біль в крижово-клубовій ділянці, який посилюється в другій половині ночі. Також спостерігаються болі в п’яткових кістках, біль і відчуття скутості у грудному відділі хребта. В аналізі крові зростає ШОЕ — до 30—40 мм на годину і більше.

На початковому етапі захворювання пацієнти скаржаться на болі в ділянці крижей та попереку, скутість у другій половині ночі. Болі зменшуються під час руху. Хребет не може відтворювати звичних рухів. Натомість з’являється підвищена рухомість в кульшових суглобах. Виникає викривлення хребта та хронічна сутулість. Уповільнюється ріст грудної клітки.

Хвороба Бехтерєва також здатна вразити ліктеві, колінні, гомілковостопні суглоби. Окрім того, може виникнути недостатність аортальних клапанів, перикардит, порушення серцевого ритму, амілоїдоз нирок.

В санаторії Куяльник лікування хвороби Бехтерєва пройшли 73 чоловіка. Найкращі результати при лікуванні захворювання дають газогрязеві та ропні ванни з шавлією.

Грязі з Куяльницького лиману - №1 за лікувальними властивостями у світі

При газогрязевих ваннах на організм впливають розчинені в ропі лікувальні грязі з сірководнем і вуглекислотою.

Газогрязеві ванни призначають курсом 10—12 ванн через день. Температура розчину — 36 С, час — 10 хв. Також пацієнт проходить курс ропних ванн з екстрактом мускатної шавлії, які теж призначають через день. В комплексну терапію входять ЛФК, басейн з ропою, влітку — купання в лимані.

В санаторії Куяльник 73 людини пройшли курс лікування хвороби Бехтерєва. Після отримання комплексної терапії усі пацієнти відчули полегшення болів, а у 71 пацієнта був значний прогрес.

Грязі Куяльницького лиману — №1 за лікувальними властивостями і складом у світі. Газогрязеві ванни і ванни з шавлією, а також ПГМ уздовж хребта, ЛФК і ГКТ — ефективний метод лікування хвороби Бехтерєва.

Отримати консультацію

Управляющая компания

Разработка и продвижение: Ribas Marketing
Маркетинг и бронирование осуществляет Ribas Hotels Group