ОСТЕОХОНДРОЗ ХРЕБТА

Нам вже більше 180 років!

Остеохондроз — одне з найпоширеніших захворювань. Найчастіше ураження міжхребцевих дисків і хрящів зустрічається у людей, старших за 40 років. Але перші ознаки хвороби можуть з’явитися у 20—30 річному віці. Часто саме остеохондроз спричиняє болі у спині. Пацієнти відчувають ниючі болі у спині, а часто й оніміння і ломоту у кінцівках. Біль посилюється під час руху та інших фізичних навантажень.

Грязь з Куяльницького лиману - №1 за лікувальними властивостями у світі

Причини виникнення

Причини виникнення захворювання розмаїті. Серед них — паління, надлишкова вага, малорухомий спосіб життя, нервове напруження, порушення постави, нерівномірно розвинута кістково-м’язова система, носіння підборів. Захворювання може виникнути при неправильному підйомі та носінні вантажів, при довготривалому перебуванні у неприродних позах сидячи, стоячи чи лежачи. Остеохондроз виникає та посилюється при неправильному раціоні, сні на м’яких матраці і подушці, носінні важкого у сумці на плечі.

Різновиди остеохондрозу

Фахівці виокремлюють остеохондроз шийного, грудного та поперекового відділів хребта.

Серед причин виникнення шийного остеохондрозу — неправильна поза під час праці за комп’ютером, часте водіння автівки. Пацієнт відчуває пульсуючі головні болі, болі в руках та плечах. Також можуть з’явитися запаморочення, кольорові плями перед очима. При цьому різновиді остеохондрозу виникає синдром хребцевої артерії. Через порушення в шийному відділі хребта виникає спазм хребцевої артерії. В результаті послаблюється кровотік і погіршується кровопостачання головного мозку.

При грудному остеохондрозі пацієнт відчуває болі в грудях, між лопатками та між ребрами. З’являються дорсаго та дорсалгія. Дорсаго — напад гострого різкого болю, від якого важко дихати. Дорсалгія — слабкий біль, який посилюється вночі і зникає під час ходи. Може тривати кілька тижнів. Причини виникнення захворювання — сколіоз, травми спини. Може виникати у людей, які багато часу проводять за кермом та комп’ютером.

Найчастіше зустрічається остеохондроз поперекового відділу хребта. При цьому різновиді людина може відчувати біль лише в попереково-крижовій ділянці; в попереково-крижовій ділянці і нозі; в нозі. Можливий розвиток міжхребцевої грижі і запалення сідничного нерва. У жінок можуть виникнути проблеми з придатками, маткою, яйниками, у чоловіків — з потенцією. Через звуження хребцевого каналу може виникнути ураження спинного мозку. Найтяжче ускладнення при поперековому остеохондрозі — синдром “конячого хвоста”, який спричиняє втрату чутливості ніг, можливим є параліч. Порушується робота сечостатевої системи і кишківника.

25 000 гостей з 15 країн Світу щороку відвідують Санаторій Куяльник

Грязелікування (пелоїдотерапія) при остеохондрозі

Грязелікування рекомендують пацієнтам з усіма різновидами остеохондрозів у періоди зникнення або значного послаблення симптомів захворювання. Лікування грязями у санаторії Куяльник сприяє ліквідації залишкових симптомів остеохондрозу і запобігає поверненню хвороби.

Куяльницька грязь на клітинному рівні поліпшує живлення міжхребцевих з’єднань, нормалізує роботу периферійної нервової системи, поліпшує загальні механізми адаптації, прискорює відновлення, зменшує дегенеративно-дистрофічні прояви. Грязі з Куяльницького лиману мають знеболювальну та протизапальну дії, а також запобігають повторному виникненню захворювання.

Санаторій Куяльник - це 50 кваліфікованих лікарів і 35 обладнаних процедурних

Особливості грязелікування в Санаторії Куяльник: застосування грязевих аплікацій невисоких температур (38—40 °С), невелика тривалість дії (10—15 хв.) і короткий курс процедур, які проводять через день (8—10 процедур).

Грязелікування — основний, але не єдиний метод боротьби з захворюванням. Фахівці санаторію застосовують і загальні процедури — ропні ванни, гідрокінезотерапію.

Лікування остеохондрозу хребта з неврологічними розладами протипоказане під час загострення.

Отримати консультацію

Управляющая компания

Разработка и продвижение: Ribas Marketing
Маркетинг и бронирование осуществляет Ribas Hotels Group