АРТРИТ

Нам вже більше 180 лет!

Артрит - збірна назва різних запалень суглобів. За статистикою більш ніж 60% пенсіонерів страждає на цю хворобу. Однак артрит не є винятково захворюванням людей похилого віку. Нерідко на цей недуг страждають люди середнього і молодого віку і навіть діти.

Лікування артритів в санаторії "Куяльник" дає відмінні, перевірені часом результати!

Ревматоидный артритНауці відомі такі види артритів, як: ревматоїдний, дистрофічний, інфекційний, травматичний, гострий подагричний, псоріатичний та інші.

В США зафіксовано 42 мільйони випадків захворювань на артрит. Кожен шостий американець внаслідок перенесеного захворювання став інвалідом. Значно збільшилася кількість хворих на артрит і в Європі, Азії, Африці. З огляду на це Всесвітня організація охорони здоров’я навіть оголосила 2000—2010 роки “Десятиріччям боротьби з захворюваннями кісток і суглобів”.

Серед факторів, що викликають запалення суглобів — неодноразові травми, забої, відкриті та закриті ушкодження суглобів, неправильний обмін речовин, нестача вітамінів, а також фізичні перенавантаження, порушення імунітету. Артрит може виникнути через переохолодження, сидячий спосіб життя, паління. Артрит — професійна хвороба перукарів, масажистів, шевців, будівельників, вантажників.

Симптоми

 1. біль;
 2. набряк суглоба
 3. почервоніння шкіряного покриття, підвищення температури шкіри;
 4. слабкість;
 5. обмеженість рухів, особливо зранку;
 6. неприродний хрускіт.

Симптоми виникають поступово. Перша ознака артриту - скутість суглобів.

При лікуванні артриту в санаторії Куяльник використовують унікальні лікувальні грязі куяльницького лиману.

Санаторій Куяльник - це 50 кваліфікованих лікарів і 35обладнаних процедурних.

Процедури

 1. грязеві аплікації, сірководневі ванни, грязеві компреси;
 2. шавлійно-ропні і бромно-ропні ванни;
 3. лікувальна фізкультура в басейні з ропою;
 4. підводний гідромасаж суглобів у ропі;
 5. фізіотерапевтичні процедури — електросон, ультрафіолетове опромінення, електрофорез, індуктотермія на область наднирників.

При боротьбі з артритом рекомендують вживати теплу мінеральну воду тричі на день перед їдою. Також корисне тривале перебування на свіжому повітрі, морські купання, купання в лимані і дотримання дієти.

В разі необхідності пацієнтам призначають психотерапію та лікувальну фізкультуру. Завдяки позитивному впливу грязей, ропи та особливим кліматичним умовам у санаторії Куяльник поліпшується робота імунної та нервової систем, стан шкіри і суглобів.

Отримати консультацію

Управляющая компания

Разработка и продвижение: Ribas Marketing
Маркетинг и бронирование осуществляет Ribas Hotels Group