ЛІКУВАННЯ РЕВМАТОЇДНОГО АРТРИТУ КУЯЛЬНИЦЬКИМИ ГРЯЗЯМИ

Нам вже більше ніж 180 років!

Хочете отримати лікування артриту з перевіреним часом результатом?

Санаторій "Куяльник" успішно лікує хвороби суглобів понад 180 років!


Ревматоїдний артрит, поліартрит. Унікальні результати при лікуванні куяльницькими грязями.

Ревматоїдний артрит або поліартрит — це одне з автоімунних захворювань, яке викликає запалення внутрішньої частини суглобів і тканин, що навколо. Серед причин виникнення цієї хвороби лікарі називають спадкову схильність.

Через запалення хряща, що знаходиться в суглобі, припиняється виділення суглобової рідини. Це викликає гострий біль у суглобі та, без надання необхідного лікування, призводить до повного руйнування суглоба, погіршується робота м’язів та тканин, а в окремих випадках страждають хребцеві з’єднання.

До симптомів артриту відносять:

• Ускладнення рухливості зранку;

• Ниючі болі в суглобах;

• Спад сил та погіршення апетиту;

• Підвищення температури і погіршення роботи організму.

Лікування артриту грязями куяльницького лиманудуже ефективне і не має таких негативних побічних ефектів , які мають нестероїдні протизапальні засоби, стероїди та цитостатики.

Величезна кількість пацієнтів з усього світу робить вибір на користь лікування на курорті «Куяльник», завдяки його унікальним природним факторам. До них належать: унікальний клімат, хлоридно-натріє-магнієва ропа зі значним вмістом сірководню, заліза, брому та інших мікроелементів, і, звісно, відома в усьому світі унікальна сульфідно-мулова лікувальна грязь куяльницького лиману.

25,000 гостей з 15 країн світу щороку відвідують Санаторій Куяльник

Величезна кількість пацієнтів з усього пострадянського простору та інших країн змогла переконатися в цілющих властивостях грязі і ропи Куяльника в комплексі з фізіотерапією і багаторічним досвідом працівників санаторію "Куяльник".

Замовити путівку з лікуванням в санаторії "Куяльник"!

Хворим на ревматоїдний артрит в санаторії "Куяльник" призначають такі процедури:

• грязьові аплікації або грязьові компреси на суглоби і область наднирників;

• ропні ванни з додаванням шавлії (ропа куяльницького лиману);

• сірководні ванни;

гідрокінезотерапія – лікувальна фізкультура для суглобів в басейні з ропою куяльницького лиману;

• фізіотерапевтичні процедури: електрофорез пелодекса на суглоби, ультразвук (фонофорез) з гідрокортизоном, хондроксидом, магнітотерапія, лазеротерапія;

• розробка суглобів на тренажерах (механотерапія), лікувальна фізкультура в залі;

• лікувальний масаж.

Всі перелічені фактори в комплексі покращують живлення тканин навколо суглоба і всередині нього, зменшують запалення, відновлюють функції суглоба.

Санаторій Куяльник - це 50 кваліфікованих лікарів та 35 обладнаних процедурних кабінетів

Про процес лікування ревматоїдного артриту варто відзначити, що він вимагає регулярних обстежень, щоби тримати хворобу під контролем. Відомі випадки повторного захворювання (іноді через кілька років). В цілому, лікування цього виду артриту можна розділити на кілька варіантів: терапія нестероїдними протизапальними засобами, цитостатиками, стероїдна терапія та біологічно активні фактори грязьового лікування.

Лікування артриту куяльницькими грязями успішно проводиться при артриті колінного суглоба, артриті суглобів рук, плечовому артриті, артриті гомілковостопного суглоба.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Управляющая компания

Разработка и продвижение: Ribas Marketing
Маркетинг и бронирование осуществляет Ribas Hotels Group