ЖІНОЧЕ БЕЗПЛІДДЯ

Нам вже більше ніж 180 років!

Якщо протягом 6 місяців регулярного статевого життя без запобігання у жінки не настає вагітність, необхідно звернути на це увагу і провести обстеження, тому що це може бути спричинено жіночим безпліддям. На курорті Куяльник Вас обстежать і проконсультують фахові спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Санаторій Куяльник – це 50 кваліфікованих лікарів та 35 обладнаних процедурних кабінетів

Найбільш поширеними причинами жіночого безпліддя можуть бути гормональні порушення або непрохідність маткових труб. В декотрих випадках поєднання цих причин.

Трубне безпліддя характеризується частковою або повною непрохідністю маткових труб, яка виникає в результаті спайкового процесу.

Гормональна форма жіночого безпліддя часто виникає на тлі перенесеного запального процесу в яєчниках, а також вроджених аномаліях розвитку жіночих статевих органів або ендокринної патології.

Дисфункція яєчників проявляється в нерегулярних менструальних циклах, у відсутності дозрівання яйцеклітини або у неможливості виходу яйцеклітини. Для з’ясування причин гормональної недостатності потрібні спеціальні методи обстеження.

На курорті Куяльник лікування грязьовими процедурами (вагінальне зрошення, вагінальні і ректальні грязьові тампони) і ропними ваннами сприяють усуненню запального процесу, який у більшості випадків і спричиняє неправильну роботу яєчників, а як наслідок – жіночого безпліддя. Крім того, в Куяльницьких грязях нашого курорту містяться гормоноподібні речовини, які також поліпшують роботу яєчників. На курорті Куяльник можна пройти і необхідне обстеження для призначення лікування грязями з урахуванням його результатів.

Бальнео-грязьолікування і гінекологічний масаж на курорті Куяльник сприяють розсмоктуванню спайок і відновленню прохідності маткових труб при жіночому безплідді.

Грязь з Куяльницького лиману – №1 за лікувальними властивостями у світі

Комплексне бальнео-грязьолікування рекомендоване перед процедурою штучного запліднення, бо воно поліпшує кровообіг в яєчниках, сприяє покращенню їхньої функції.

Матузенко Марина Василівна, лікар-гінеколог вищої категорії. (Санаторій ім. М.І.Пирогова – Курорт Куяльник).

Болгарова Марина Василівна, лікар-гінеколог другої категорії. (Санаторій ім. М.І.Пирогова – Курорт Куяльник).

Морванюк Тетяна Іустинівна, лікар вищої категорії, завідувачка гінекології. (Санаторій ім. М.І.Пирогова – Курорт Куяльник).

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Управляющая компания

Разработка и продвижение: Ribas Marketing
Маркетинг и бронирование осуществляет Ribas Hotels Group